Kontakt

Rozwój regionu

Wszystko o drzewno-meblarskim biznesie w regionie

Ilustracja do tekstu

W najbliższą środę (12 kwietnia) odbędzie się konferencja pt. „Branża drzewno-meblarska na Warmii i Mazurach – perspektywy inteligentnej specjalizacji”.

Zapraszamy na nią wszystkie osoby zainteresowane tą dziedziną regionalnej gospodarki.

Branża drzewno-meblarska stanowi jeden z najważniejszych sektorów ekonomii krajowej. Ważnym punktem na mapie produkcji drzewno-meblarskiej jest województwo warmińsko-mazurskie. To tu łączy się tradycje firm rodzinnych - liderów branży (m.in. rodziny Szynaka i Wójcik) oraz historię i ład korporacyjny światowych liderów (np. Ikea, Impress Dekor).

Nadrzędnym celem wydarzenia jest przedstawienie interesujących branżę drzewno-meblarską zagadnień. Zostały one dobrane dzięki współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli. Ponadto bardzo istotna, z punktu widzenia regionu, jest budowa wizerunku silnej, na skalę europejską, pozycji samej branży. Udział w konferencji posłuży po raz kolejny budowie relacji i integracji przedsiębiorców z sektora, operujących na terenie województwa.

Konferencja pt. „Przemysł drzewno-meblarski na Warmii i Mazurach - perspektywy inteligentnych specjalizacji”, odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2017 r. w Muzeum Nowoczesności w Olsztynie (ul. Knosały 3B).

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK