Kontakt

Polityka społeczna

Nabór kandydatów do Społecznej Rady Seniorów

Ilustracja do tekstu. Fot. stockvault.net

Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego przyjął Uchwałę Nr 36/772/18/V w sprawie powołania Społecznej Rady Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Rada będzie ciałem o charakterze inicjatywnym, doradczym i konsultacyjnym marszałka województwa warmińsko-mazurskiego.

Główny cel jej działania to tworzenie warunków do wykorzystania potencjału środowisk senioralnych województwa warmińsko-mazurskiego poprzez ich reprezentowanie, wzmacnianie
i integrowanie.

Zasady wyboru i funkcjonowania Społecznej Rady Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego określa załącznik do ww. uchwały.

Samorząd województwa zaprasza do aktywnego udziału w procesie tworzenia Rady. Państwa aktywność i zaangażowanie pozwolą na ukonstytuowanie się gremium, które będzie reprezentowało interesy osób starszych województwa warmińsko-mazurskiego, a także przyczyni się do wzmocnienia rzecznictwa środowisk seniorskich wobec organów administracji publicznej, a także wielu innych podmiotów i instytucji.

Kandydatów można zgłaszać do 20 września 2018 r. W przypadku pytań w przedmiotowej sprawie należy się kontaktować z Pauliną Karwowską – tel.: 89 523 60 92, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Federacja FOSa) lub Anną Konecko – tel.: 89 521 95 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (ROPS).

WIĘCEJ INFORMACJI 


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK