Kontakt

Turystyka i promocja regionu

Jak odnieść międzynarodowy sukces w biznesie

Firma Erko w Jonkowie - produkcja

„Jak na Warmii i Mazurach zbudować biznes, który działa w skali globalnej?” to tytuł siódmego webinarium z cyklu „BIZNES WIR”.

Hasłem przewodnim bezpłatnych spotkań on-line, które skierowane jest do przedsiębiorców z Warmii i Mazur są „Wiedza. Inspiracje. Relacje”.

Podczas ostatniego wydarzenia poznaliśmy twórców biznesów z Warmii i Mazur, które odniosły międzynarodowy sukces. Okazuje się bowiem, że w dzisiejszych czasach nie miejsce działania jest ważne, a pomysł na biznes i jego skuteczna realizacja.

Gośćmi programu byli Piotr Pętlak, prezes rodzinnej firmy Erko z siedzibą w Jonkowie (firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą w zasadzie na cały świat komponentów i podzespołów z branży elektrotechnicznej, lotniczej oraz do procesów robotyzacji i automatyzacji), Łukasz Kujawa, prezes Falken Trade (firmy, która na światową skalę handluje dodatkami funkcjonalnymi do żywności) oraz Piotr Burczyk, zastępca dyrektora Departamentu Koordynacji Promocji w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

Organizatorem inicjatywy jest MADE IN Warmia & Mazury, natomiast partnerem Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

WIĘCEJ INFORMACJI


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK