Kontakt

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego

Apel Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

Apel w sprawie wsparcia osób potrzebujących w dotarciu do miejsc szczepień  w województwie warmińsko-mazurskim.

28 stycznia 2021 r. odbyło się posiedzenie plenarne Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, podczas którego miała miejsce dyskusja dotycząca aktualnej sytuacji w województwie warmińsko-mazurskim oraz w kraju związanej z pandemią COVID-19. Członkowie WRDS WM dyskutowali na temat przeprowadzanej akcji szczepionkowej w Polsce.

Z uwagi na utrudniony dostęp do punktów szczepień niektórych grup mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego zwraca się z apelem do organizacji społecznych w regionie oraz wszystkich osób i podmiotów posiadających taką możliwość, o zgłaszanie do gmin (koordynatorów w samorządach lokalnych) GOTOWOŚCI UDZIELENIA POMOCY TRANSPORTOWEJ DLA SENIORÓW, OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ BEZDOMNYCH.

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego podkreśla, że zwłaszcza dzisiaj potrzebna jest nam solidarność, szacunek wobec innych, wzmacnianie poczucia wspólnoty i dbanie o jej dobro, wzajemne wsparcie i zrozumienie – zarówno w skali mikro, jak i makro.

DO POBRANIA:
- Apel w sprawie wsparcia osób potrzebujących w dotarciu do miejsc szczepień w województwie warmińsko-mazurskim - wersja PDF
- Apel w sprawie wsparcia osób potrzebujących w dotarciu do miejsc szczepień w województwie warmińsko-mazurskim - wersja WORD


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK