Kontakt

Polityka społeczna

Spotkania w ramach Gminnych Grup Kooperacji

Spotkania grupy

W województwie warmińsko-mazurskim w ramach pilotażu odbyły się dwa spotkania Gminnych Grup Kooperacji.

10 marca 2020 r. w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Miłomłyn spotkała się Gminna Grupa Kooperacji z terenu gminy Miłomłyn, dzień później w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Morągu spotkali się przedstawiciele Gminnej Grupy Kooperacji z terenu gminy Morąg.

Pierwsze spotkania Gminnych Grup Kooperacji poprowadził doradca pracujący w ramach projektu „Kooperacja – efektywna i skuteczna” Maciej Bielawski. W spotkaniu uczestniczyła również Regionalna animatorka współpracy – Anna Kocięcka.

Podczas wydarzenia omówiono ogólne zasady pracy Gminnej Grupy Kooperacji w ramach projektu oraz przygotowano wspólnie plan pracy przykładowej rodziny, określając cele i zadania dla poszczególnych instytucji pomocowych.  

Mając na uwadze przeciwdziałanie zagrożeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa warmińsko-mazurskiego Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie informuje, że wszystkie działania w ramach projektu „Kooperacja – efektywna i skuteczna” zostały zawieszone. Odbędą się w późniejszym terminie.


Partnerzy

  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK