Kontakt

Warning: var_dump() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/nowyportal.warmia.mazury.pl/public_html/templates/wrota2016/index.php on line 89

Logotyp województwa - wnioski

Logotypy województwa - wnioski

Znak towarowy słowno-graficzny: Warmia i Mazury, zwany dalej „logo Województwa”, jako symbol województwa warmińsko-mazurskiego jest prawnie chroniony i w związku z tym, oprócz zasad zawartych w niniejszym Regulaminie, należy stosować się do ogólnych zasad posługiwania się znakiem prawnie chronionym określonych w ustawie z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (Dz.U. z 2013 r. poz. 1410, t.j.)

Aby używać logotypu województwa warmińsko-mazurskiego należy:

1) zapoznać się z zapisami regulaminu używania logo województwa warmińsko-mazurskiego

2) pobrać wniosek o wyrażenie zgody na używanie logo województwa warmińsko-mazurskiego, wypełnić i złożyć go do Departamentu Koordynacji Promocji w wersji papierowej (ul. Głowackiego 17,10-447 Olsztyn) lub elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wniosku zadzwoń: 89 512 51 70. 

3) po uzyskaniu zgody pobierz logo w odpowiednim formacie:
jpg
pdf

Wersje uzupełniające:
achromatyczna - pdf
szaro-żółta - pdf
niebieska - pdf
zielona - pdf
szara - pdf

Logo województwa - Zdrowe życie, czysty zysk - do pobrania:

4) pamiętaj o zasadach używania logo, zgodnie z Księgą Identyfikacji Wizualnej (do pobrania TUTAJ). Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie księgi zadzwoń do Departamentu Koordynacji Promocji: 89 521 91 70.

 

Inne wnioski do pobrania:

1. Mazury Cud Natury: 

Uchwała Zarządu Województwa dotycząca używania znaku towarowego "Mazury Cud Natury"  

Regulamin "MazuryCudNatury"

 Wniosek o zgodę na używania znaku towarowego słownego - hasła: "MazuryCudNatury"

2. TWÓJ DOM - DIALOG Z TRADYCJĄ 
Katalog projektów domów jednorodzinnych przeznaczonych dla terenów wiejskich województwa warmińsko-mazurskiego nagrodzonych i wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie architektonicznym „Twój dom – dialog z tradycją”


Partnerzy

  •  po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK
  •