Kontakt

Warning: var_dump() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/nowyportal.warmia.mazury.pl/public_html/templates/wrota2016/index.php on line 89

Turystyka i promocja regionu

Chwalimy się turystycznymi walorami w Brukseli

Ilustracja do tekstu. Fot. Dom Polski Wschodniej

Regiony Polski Wschodniej promowały swoją ofertę turystyczną na targach Salon des Vacances, które odbyły się w Brukseli.

Targi „Salon des Vacances” to najważniejsze wydarzenie tego typu w Belgii, które co roku odwiedza ponad 100 tysięcy osób. Bierze udział około 700 wystawców.

Tematami przewodnimi tegorocznych targów były: rejsy wycieczkowe, Spa&Wellness i zdrowie oraz gastronomia. Dodatkowy nacisk położony był na miejsca przyjazne społecznościom LGBT.

Stoisko Domu Polski Wschodniej wchodziło w skład polskiego stoiska narodowego ulokowanego w głównej hali, gdzie prezentowane były europejskie destynacje wakacyjne.

Promowano m.in szlak rowerowy Green Velo - to ponad 2 tys. km specjalnie wytyczonej trasy, która wiedzie przez pięć województw Polski Wschodniej. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się także mazurskie jeziora.

Na polskim stoisku narodowym spotkali się m.in. belgijscy dziennikarze turystyczni i touroperatorzy oraz przedstawiciele Polonii.

Więcej informacji o działalności Domu Polski Wschodniej na stronie internetowej www.eastpoland.eu/ 


Partnerzy

  •  po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK
  •