Kontakt

Sport

Stypendia i nagrody sportowe

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są osobom fizycznym za osiągnięte wyniki sportowe, trenerom prowadzących szkolenie zawodników, osiągających wysokie miejsca w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie oraz trenerom lub innym osobom, które wyróżniają się osiągnięciami w działalności sportowej.

Wnioski należy składać do Departamentu Sportu. Mogą to zrobić stowarzyszenia kultury fizycznej, związki sportowe, kluby sportowe, właściwą w sprawach sportu Komisję Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Nagrody pieniężne i wyróżnienia przyznaje uchwałą Zarząd Województwa Warmińsko Mazurskiego.

WIĘCEJ INFORMACJI

 ................................................................................................................................................................................................................................................................

Stypendia dla uzdolnionych sportowców – konsultacje społeczne

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do zgłaszania uwag i opinii dotyczących zasad trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.

Konsultacje skierowane są do organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Uwagi i opinie można zgłaszać do 12 października 2017 roku do Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (adres: ul. Mariańska 3, 10-051 Olsztyn) na wypełnionym formularzu lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Opinie można również zgłaszać za pomocą platformy konsultacji społecznych województwa warmińsko-mazurskiego: www.konsultacje.warmia.mazury.pl. O terminie decyduje data wpłynięcia opinii do Departamentu. Opinie, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

WIĘCEJ INFORMACJI 

 


Partnerzy

  •  
  • po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK