Kontakt

Warning: var_dump() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/nowyportal.warmia.mazury.pl/public_html/templates/wrota2016/index.php on line 89

Rozwój regionu

Zasady współpracy z japońskim biznesem

Logotyp projektu

Szkolenie „Workshop on Japanese Business Culture” odbędzie się 14 lutego 2018 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91A). Skierowane jest do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego.

Podczas bezpłatnego szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę związaną z zasadami współpracy z partnerami biznesowymi z Japonii.

Zostaną omówione m.in. następujące zagadnienia budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych, etykieta biznesowa, język ciała i często używane zwroty, zasady korespondencji drogą elektroniczną, znaczenie nemawashi w procesie podejmowania decyzji.

Szkolenie poprowadzi Angela Kessel – certyfikowany trener, absolwentka studiów w zakresie nauk japońskich i chińskich oraz psychologii. Trenerka mieszkała i pracowała w Japonii, Tajwanie i Holandii. Posiada wieloletnie doświadczenie jako kierownik projektów dla firm japońskich w Niemczech i Japonii. Jest również redaktorem wydawnictwa „Business-Handbuch Südostasien” (Kompendium Biznesu Azji Południowo-Wschodniej) i opublikowała wiele artykułów na temat kultury japońskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 lutego 2018 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI


Partnerzy

  •  po ryby 2014 2020
  • PROW 2014 2020 logo kolor
  • PL RU forma podstawowa
  • interreg Lietuva Polska PL v2 CMYK
  •